Jau šį savaitgalį susitikime JOD Tarybos posėdyje!


Sausio 16 d. 20:43 
Jau šį šeštadienį, sausio 19-20 dienomis į Lietuvos viduryje esančių Kėdainių viešbutį Grėjaus namas suvažiuos Jaunimo organizacijos DARBAS Tarybos nariai.

Savaitgalį Kėdainiuose vyksiančiame Jaunimo organizacijos DARBAS Tarybos posėdyje susirinks skyrių pirmininkai, jų atstovai, organizacijos Garbės pirmininkai, svečiai bei valdybos komandos atstovai. Tai jau antrasis JOD Tarybos posėdis, šaukiamas po ilgos pertraukos ir paskutinis, prieš vasario mėnesį planuojamą Jaunimo organizacijos DARBAS Visuotinį delegatų suvažiavimą.

Tarybos posėdžio metu, svarbiausių organizacijos organų atstovai aptars nuveiktus darbus nuo paskutinės Tarybos posėdžio, vykusio lapkričio mėnesį, bus kuriami ir aptariami skyrių veiklos planai, pradėti JOD Visuotinio delegatų suvažiavimo planavimo procesai bei bus paliesti ir kiti einamieji JOD Tarybos nariams aktualūs ir jų kompetencijoje esantys klausimai.

Tarybos nariai taip pat turės galimybę pabendrauti tarpusavyje, pasidalinti idėjomis ir mintimis, renginio metu vykstančių “Kūrybinių dirbtuvių” bei kitų komandinių aktyvacijų metu. Kėdainių mieste šaukiamame organizacijos Tarybos posėdyje viešės ir LIJOT atstovas, kuris organizuos komandines aktyvacijas.

Tikimės, jog ši Taryba bus kupina naujų minčių ir sumanymų, aktualių sprendimų, pasižymės produktyviai ir naudingai praleistu laiku ir, kiekvienam dalyvaujančiam, paliks tik pačias geriausias emocijas bei įspūdžius.

Iki pasimatymo šeštadienį, Kėdainiuose!