Jaunimo organizacijos DARBAS Tarybos nariai susitiko sostinėje


2016-11-27 18:07 
Lapkričio 26 dieną Vilniuje vyko antroji Jaunimo organizacijos DARBAS Rudens Taryba.  Tarybos nariai susirinkę sostinėje aptarė svarbius organizacijai klausimus, produktyviai dirbo darbo grupėse, dalyvavo trumpuose mokymuose.

Mokymų metu buvo akcentuojama kiekvieno nario svarba organizacijoje, mokėjimas priimti naujai atėjusius žmones, įtraukti į veiklas ir leisti greičiau adaptuotis naujoje aplinkoje. Taip pat tarybos nariai gerino ir savo derybinius sugebėjimus, kurie lyderiams yra tikrai svarbūs, nes skyrių pirmininkai dažnai bendrauja su rėmėjais, bando gauti kuo daugiau paramos ir žinoma suteikti tam tikras paslaugas remiančiai įmonei – savo derybinius įgūdžius jie galėjo išbandyti ir JOD Rudens Tarybos metu.

Posėdžio metu JOD Tarybos nariai diskutavo apie organizacijos ateitį ir planus, sukūrė kelias darbo grupes, kurios bus atsakingos už tam tikrus procesus ir renginių organizavimą bei kurs strategiją kaip organizacijoje turėtų veikti regionų kuratoriai, kokią įtaką tai turės organizacijos veiklai ir nariams. Pasiruošimas naujų idėjų įgyvendinimui prasidės jau šiais metais, o ateinančių metų pradžioje matysime ir viso pasiruošimo pirmuosius rezultatus. O dabar Jaunimo organizacijos DARBAS Tarybos nariai gyvens darbingomis nuotaikomis ir ruošis Visuotiniam delegatų suvažiavimui.

„Džiaugiuosi, kad ši Taryba buvo tikrai naudinga organizacijai ir žinoma patiems Tarybos nariams. Pasidalinome įvairiomis patirtimis, tačiau iš klaidų mokomės, todėl visos diskusijos atneša tam tikrą naudą. Na, o produktyvus Tarybos narių darbas ir užsidegimas prisidėti prie organizacijos judėjimo pirmyn duos tik naudą ir motyvaciją visiems organizacijos nariams. Dar kartą noriu padėkoti visiems dalyvavusiems ir tikiuosi, kad tokių mūsų bendrų susitikimų vis daugės! “ – įspūdžiais po Tarybos dalijasi laikinoji organizacijos pirmininkė Gabrielė Vitkauskaitė.