700 jaunuolių iš visos Lietuvos minėjo Jaunimo organizacijos DARBAS 10-m...


2008-10-31 15:46 
Spalio 30 d. Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) Akmenės skyriaus jaunimas lankėsi Vilniuje. Šią kelionę už rezultatyvų darbą rinkimų metu akmeniškiams padovanojo S.Bucevičius.
Ankstyvą rytą prasidėjusi diena ir ilga kelionė į Vilnių žadėjo turiningą laiką. Beveik 20 JOD Akmenės skyriaus narių apsilankė LR Seime, JOD centrinėje būstinėje, Vandens pramogų parke "Vichy" bei televizijos bokšte.
Po aktyvių pramogų Vilniuje jaunimas autobusu keliavo į Trakus. Ten jų laukė gausus vaišių stalas, dainos, šokiai bei nakvynė.
"Daug laiko JOD Akmenės skyriaus nariai skyrė rinkimams, ėjome per lietų ir žvarbų vėją pas rinkėjus, agitavome už Darbo partiją ir Saulių Bucevičių. Kiekviena diena tiek mums, tiek kandidatui buvo labai svarbi. Akmeniškiai įrodė, kad yra labai ryžtingi ir užsispyrę. Manau, kad būtent šios savybės mums padėjo pasiekti tokių rezultatų. Noriu visų JOD Akmenės skyriaus narių vardu padėkoti Sauliui Bucevičiui už ypatingą dėmesį jaunimui, už nuostabią kelionę. Džiaugiamės, kad  turime savo krašto atstovą Seime ir linkime jam sėkmės.", - kalbėjo JOD Akmėnės skyriaus narė Justė Seniūnaitė.
JOD pirmininkas Viktoras Fiodorovas džiaugėsi tokiais skyriaus darbo rezultatais, o susitikimo metu linkėjo, kad ir toliau taip eitų pirmyn. "Labai smagu girdėti, kad tokiu būdu Seimo narys S.Bucevičius padėkojo jaunimui už pagalbą rinkimuose. Džiugu, kad akmeniškiai apsilankė JOD centrinėje būstinėje, pamatė kur jų pačių išrinkti JOD valdybos nariai susirenka kiekvieną dieną ir iš kur valdo organizaciją.", - džiaugėsi V.Fiodorovas.
Visi Jaunimo organizacijos DARBAS nariai yra laukiami Vilniuje, centrinėje JOD būstinėje, Ankštoji g. 3, Vilniuje.
JOD Visuomenės informavimo skyrius
press@jod.lt