Geriausias rudens įvykis, TAVO rudens akademija, baigėsi


2019-10-06 20:45 
   Spalio 4-6 dienomis vyko projektas „TAVO rudens akademija“, kurio metu dalyviai turėjo galimybę susirasti naujų draugų, išklausyti lektorių patirtis, iš jų pasisemti idėjų.

   Į projektą buvo atvykęs jaunimas iš visos Lietuvos. Dalyviai išklausė patarimus, kokį turinį kelti į socialinių tinklų naujienų srautą, kaip ir kokiomis priemonėmis pritraukti tikslinę auditoriją, kaip padaryti išsiskiriantį turinį. Kiekvienas dalinosi savo idėjomis, patarė vieni kitiems, o pabaigoje visas idėjas subendrino ir pateikė išvadas.

   Antrąją projekto dieną vyko diskusija, kurios metu atvykę lektoriai dalinosi patarimais apie verslą, karjeros siekius, kaip įgyvendinti savo tikslus, kokį vaidmenį mūsų gyvenime atlieka mokymo įstaigos, atskleidė savo patirtis ir galimas problemas karjeros kelyje.  Po gerųjų patirčių laboratorijos vyko komandinis darbas, kurio metu buvo siekiama rasti problemų sprendimo būdus, pasidalinti jais su kitomis komandomis ir juos įsisavinti, kad galėtų praktiškai pritaikyti ateityje.

   Akademijos metu dalyviai sustiprino tarpusavio ryšį, sužinojo daug naudingos informacijos, buvo sukurtas branduolys. Noriu padėkoti visiems, kurie dalyvavo ir padėjo sukurti jaukią atmosferą projekto metu. Taip pat ir žmonėms, kurie prisidėjo savo mintimis, darbais, idėjomis ir palaikymu, - džiugiais įspūdžiais dalinosi Jaunimo organizacijos DARBAS pirmininkė Ieva Vargalytė.


   Dėkojame renginio draugams, kurie prisidėjo, kad šis renginys įvyktų ir jauni žmonės galėtų kurti ir tobulėti: UAB „Videobankas“, asociacija „Pripučiamas Filmas“, MB „Idėjų cechas“ (Kavamanija) ir MB „Domagra“.
Taip pat dėkojame renginyje dalyvavusiems lektoriams: Viktorui Fiodorovui, Benui ir Vaigai Cechanavičiams, Simonui Urbonui - jūs esate įkvėpėjai, padedantys jaunimui tobulėti!

   Kviečiame sekti „Jaunimo organizacijos DARBAS“ facebook puslapį - visas naujienas, renginius ir projektus išvyskite pirmieji!