Jaunimo organizacija DARBAS sutelkė TAUTĄ


2014-08-24 21:51 
Rugpjūčio 23 dieną minint 25-ąsias Baltijos kelio metines buvo išskleista rekordinė 1000 metrų Lietuvos Vienybės vėliava.

Išskleidimo ceremonija pradėta šventiniu koncertu, kuriame savo pasirodymus dovanojo tarptautinių dainų konkursų dalyvė Monika Linkytė, 2012 metų „Lietuvos balso“ nugalėtoja Julija Jegorova ir Lietuvos atstovas Eurovizijoje Sasha Song. Iškilmingoje ceremonijoje sveikinimo žodį tarė LR Seimo vicepirmininkas Vydas Gedvilas, jauniausias LR Seimo narys Viktoras Fiodorovas ir LR Kultūros ministras Šarūnas Birutis. Iš karto po koncerto buvo skleidžiama daugiau nei trijų savaičių darbo pareikalavusi 1000 metrų Lietuvos trispalvė. Vėliavai pasiūti prireikė 3 kilometrų medžiagos, 2 kilometrų siūlės. Ji sveria daugiau nei 200 kg. 

Organizatoriai džiaugiasi, kad prie Baltojo tilto atvyko daugiau nei 2000 žmonių iš visos Lietuvos, kurių pagalba išskleista Lietuvos Vienybės vėliava pasiekė Katedros aikštę. 

„Man labai džiugu, kad šią idėją įgyvendinti padėjome būtent mes – Jaunimo organizacija DARBAS. Juk kiekvienas lietuvis turėtų ugdyti savyje patriotiškumo jausmą ir kurti Lietuvos istoriją. 1000 metrų Lietuvos trispalvė buvo didelis iššūkis mūsų organizacijai, bet manau mes puikiai susidorojome su tuo. Džiaugiuosi, kad Vienybės vėliavą skleidė toks gausus susirinkusiųjų būrys, nepabūgęs net ir blogo oro. Tad dar kartą dėkoju dalyvavusiems ir tikiuosi, kad šią akciją prisiminsime visi dar ilgai“ – kalbėjo organizacijos pirmininkas Benas Cechanavičius.