Jaunimo organizacijos DARBAS pirmininke išrinkta Ieva Vargalytė


2019-02-03 14:38 
Vasario 2 d. “Kėdainių arenoje” įvyko Jaunimo organizacijos DARBAS Visuotinis delegatų suvažiavimas, subūręs skyrių delegatus iš visos Lietuvos. Suvažiavimo metu buvo priimti svarbūs sprendimai, susiję su organizacijos ateitimi ir buvo išrinkti naujieji organizacijos valdymo organai.

Pasveikinti susirinkusių organizacijos narių atvyko Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich bei Jaunimo organizacijos DARBAS Garbės pirmininkas Viktoras Fiodorovas.

Suvažiavimo metu buvo svarstomi du pagrindiniai klausimai: pirmininko ir valdybos komandos rinkimai bei organizacijos įstatų keitimo tvirtinimas.
Organizacijos vairą JOD delegatai patikėjo buvusiai JOD Kėdainių skyriaus pirmininkei Ievai Vargalytei. Ieva pristatė ir kandidatus į JOD Valdybos komandą – Brigitą Petrošiūtę, Mantą Stulgaitį bei Andrių Caplevą, kurie sulaukė vienbalsio JOD Delegatų palaikymo.

Posėdžio metu buvo pristatyti siūlomi įstatų pakeitimai. Delegatai palaikė idėją, kad Jaunimo organizacijos DARBAS nariais galėtų tapti 16-35 metų asmenys.
Taip pat buvo pristatyti nuveikti darbai, planuojami projektai, o savo kalboje naujai išrinkta pirmininkė pristatė veiklos planą artmiausiam laikotarpiui.

„Didžiausias pasiekimas po tokios pertraukos matyti Jus čia. Visi esame dabartis, kurianti organizacijos ateitį. Aš tikiu, kad mums pavyks. Pirmyn!” – teigė naujai išrinkta organizacijos pirmininkė Ieva  Vargalytė. Po JOD Visuotinio delegatų suvažiavimo, organizacijos nariai bendravo tarpusavyje, dalijosi idėjomis ir planais, kokią organizaciją nori matyti ir kurti kartu. Taip pat, vakarinėje programos dalyje komanda džiaugėsi puikiu, populiarių muzikos grupių koncertu.