Organizacijai nuo šiol vadovaus Odilija Murauskaitė


2015-12-09 21:33 
Gruodžio 5 dieną Kėdainiuose įvyko Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) Visuotinis delegatų suvažiavimas, kurio metu buvo renkamas naujas organizacijos pirmininkas, jo komanda bei tvirtinamas kandidatų į LR Seimą sąrašas. Taip pat buvo paminėtas 12-tasis JOD gimtadienis.

Daugiau nei 500 susirinkusių JOD narių pasveikinti atvyko Darbo partijos pirmininkas, europarlamentaras Valentinas Mazuronis, LR Seimo nariai: Artūras Paulauskas, Valdas Skarbalius, Darius Ulickas, JOD Garbės pirmininkai: Viktoras Fiodorovas, Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, Benas Cechanavičius, LR užsienio reikalų viceministras Mantvydas Bekešius, LR teisingumo viceministras Giedrius Mozūraitis, Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos l. e. p. direktorius Juozas Meldžiukas, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos valdybos narys Antanas Mikalauskas, Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos valdybos narys Malik Agamalijev.

Suvažiavimo metu išrinkta nauja organizacijos vadovybė. Vienai didžiausių Lietuvos jaunimo organizacijų nuo šiol vadovaus ukmergietė Odilija Murauskaitė.
„Nuoširdžiai dėkojame už didelį palaikymą bei pasitikėjimą mūsų komanda! Šiandien aš esu įsitikinusi 100%, kad esame viena didelė šeima, kuri vieningai gali pakelti visas bures! Taip pat noriu padėkoti visiems svečiams, tiems, kurie prisidėjo prie šios šventės organizavimo ir kurie buvo šalia ir padėjo kiekviename žingsnyje“,- kalbėjo naujoji organizacijos pirmininkė Odilija.

Taip pat vyko ir valdybos komandos rinkimai. JOD vicepirmininke tapo Rūta Paplauskaitė, valdybos nariais Dominykas Ulickas, Dovilė Kukytė, Indrė Perevičiūtė, Gabrielė Vitkauskaitė, o atsakingosios sekretorės pareigas užėmė Kornelija Juškevičiūtė.

Patvirtinti JOD kandidatai į LR Seimą. Organizacija dar vasarą pradėjo aktyvią rinkiminę kampaniją – didžiausia jaunimo politinė organizacija užtikrintai sieks bent 3 LR Seimo narių. Delegatų patvirtinti kandidatai - Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, Paulius Kalina, Alina Batulevičienė, Albert Gaidamovič, Edgaras Mockus ir Ernestas Vaičikauskas.

Vakarinėje suvažiavimo dalyje skyriai pristatė savo pasirodymus ir kartu su grupėmis „69 danguje“ ir „Karolis gyvai“ šventė 12-ąjį organizacijos gimtadienį.

Jaunimo organizacija DARBAS susikūrė 2003-aisiais. Tai yra viena iš didžiausių ir aktyviausių jaunimo politinių organizacijų Lietuvoje, kuri veikia 60 Lietuvos savivaldybių bei vienija virš 3500 narių. JOD nariai išrinkti į LR Seimą, savivaldybių tarybas.

 

Dėl techninių nesklandumų tiesioginė renginio transliacija neįvyko, tačiau greitu metu bus paviešintas suvažiavimo įrašas.