Projektas „TAVO RUDENS AKADEMIJA“ laukia tavęs!


2019-09-29 22:13 
Spalio 4-6 dienomis vyks Jaunimo organizacijos DARBAS organizuojamas projektas “TAVO RUDENS AKADEMIJA”. Jo metu dalyviai turės galimybę išgirsti lektorių pasakojimus apie emocinį intelektą, jų asmenines patirtis ir dalinsis savo idėjomis. Niekada negali žinoti, galbūt tavo idėja patiks kitiems ir ji bus įgyvendinta? Pamėginti tikrai VERTA! :) 
 Inovatyvumas, atsakomybė ir tobulėjimas - tai, kas daro mūsų projektus unikalius, - teigia organizacijos pirmininkė Ieva Vargalytė.

Pagrindinis šio projekto tikslas yra skatinti jaunų žmonių kūrybiškumą, jų asmenybės vystymąsi, sukurti saviraiškos erdvę ir padėti jaunimui ATRASTI SAVE.

Dalyviai išgirs pasakojimus ne tik minėtomis temomis, bet ir pamokas apie vieną aktualiausių temų šiais laikais - socialinius tinklus. Lektoriai dalinsis patarimais, kaip susikurti norimą įvaizdį socialiniuose tinkluose ir kaip pritraukti tikslinę auditoriją.

Projektas “TAVO RUDENS AKADEMIJA” vyks kaimo ir turizmo sodyboje “Graikinė” (Liepų g. 50, Vincentava, Kėdainių rajonas).

Sudomino? Nori atrasti, pažinti ir tobulėti? Registruokis jau dabar! bit.ly/JODAkademija
Dėkojame renginio draugams „Videobankas“ ir „Pripučiamas filmas“