Vienai didžiausių jaunimo organizacijų JOD vadovaus Rimantė Vareikaitė


2014-12-07 20:34 
Gruodžio 6 dieną, Kėdainiuose vyko Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) Visuotinis delegatų suvažiavimas, kurio metu buvo renkamas naujas organizacijos pirmininkas ir jo komanda, minimas 11-asis JOD gimtadienis.

Pasveikinti susirinkusius organizacijos narius atvyko daug garbingų svečių: LR Seimo, Darbo partijos pirmininkė Loreta Graužinienė, JOD garbės pirmininkai bei LR Seimo nariai Vytautas Gapšys ir Viktoras Fiodorovas, Seimo nariai: Valdas Skarbalius, Darius Ulickas, LR užsienio reikalų viceministras Mantvydas Bekešius, LR energetikos viceministras Rokas Baliukovas, JOD garbės pirmininkė, Vilniaus savivaldybės tarybos narė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, Jaunimo reikalų departamento prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorius Mindaugas Kuliavas bei Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidentas Mantas Zakarka.

Suvažiavimo metu buvo svarstomi trys pagrindiniai klausimai: pirmininko ir valdybos metinė ataskaita, naujos vadovų komandos rinkimai ir kandidatų į Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimus tvirtinimas.

JOD delegatai nauja organzacijos vadove išrinko ekonomikos ir politikos mokslų pirmakursę, 6 metus organizacijai priklausančią Rimantę Vareikaitę. Ji įvardijo ir savo numatomą valdybos komandą, kuri sulaukė delegatų palaikymo. JOD vicepirmininke tapo Rūta Paplauskaitė, valdybos nariais Dominykas Ulickas, Ilona Žilinskytė, Justina Drėgvaitė, Sandra Džiužaitė, atsakingosios sekretorės pareigas tęs Paulina Urbelytė.

„Dėkoju už suteiktą pasitikėjimą ir tikėjimą manimi bei mano komanda. Esu įsitikinusi, kad veikdami kartu pasieksime daug! Tikiuosi mūsų susitikimas įpūs naują motyvacijos bangą nariams ir aktyviai, su nauja energija pasiruošime naujiems veiklos metams“, – kalbėjo naujai išrinkta organizacijos pirmininkė Rimantė Vareikaitė.

Suvažiavimo vakarinėje dalyje vyko nuotaikingi ir originalūs skyrių pasirodymai. Linksmą 11-ąjį gimtadienį JOD’iečiams padėjo sukurti grupės „Biplan“ bei „Karolis gyvai“ koncertas.

„Dėkoju kiekvienam organizacijos nariui už pačias geriausias akimirkas, už tūkstančius pažinčių, šimtus vizitų, nesuskaičiuojamą galybę projektų ir vieningą tikslo siekimą. Džiaugiuosi turėjęs galimybę vadovauti didžiausiai ir stipriausiai organizacijai Lietuvoje. Tikiu, kad nauja komanda ves JOD'ą tik į priekį!“ – mintimis dalinosi buvęs organizacijos pirmininkas Benas Cechanavičius.

Namuose likę organizacijos nariai suvažiavimą galėjo stebėti tiesiogiai internetu. Transliaciją dovanojo studija „Pripučiamas filmas“ bei interneto paslaugų tiekėja kli.lt

Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) yra viena didžiausių Lietuvoje aktyviai veikiančių jaunimo organizacijų, vienijanti daugiau kaip 3000 jaunų žmonių. Vien 2014-aisiais JOD įgyvendino per 10 projektų, vieni jų – „Su gimtadieniu, Lietuva”, „Karjeros savaitė”, ,,Jaunųjų lyderių forumas" bei didelio susidomėjimo sulaukusi inciatyva „1000 metrų trispalvė”. Per 10 veiklos metų JOD įrodė, kad yra patikima jaunimą vienijanti organizacija.